Masažinis krėslas namuose: kaip pasirinkti tinkamiausią vietą?
-
Dar visai neseniai masažiniai krėslai mums asocijavosi su prekybos centrais, viešbučiais, grožio salonais ar sanatorijomis. Šiandien šis požiūris šiek tiek pasikeitė, ir masažiniai krėslai vis dažniau naudojami namuose.
Tokie privalumai, kaip galimybė atsipalaiduoti bet kada, neišeinant iš namų, ir novatoriškų technologijų naudojimas, paskatina vis didesnę dalį žmonių įsigyti masažinį krėslą. Todėl labai naudinga susipažinti su keliais patarimais, kurie padės pasirinkti tinkamą vietą masažiniam krėslui ir nuspręsti, kur jis geriausiai tiks.
Kaip rasti tinkamą vietą masažiniam krėslui?
Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairaus dydžio ir matmenų masažinių krėslų. Didžiajai daugumai modelių, ypač technologiškai pažangių, reikia paruošti 1×2 m erdvę namuose. Tačiau yra ir labai mažų bei kompaktiškų krėslų, kurie ne tik telpa bet kuriame kambaryje (reikia 70×100 cm erdvės), bet ir atlieka puikios kokybės masažą.
Ieškodami vietos masažinei kėdei pastatyti, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į jos atsilenkimo būdą, nes nuo to priklausys, kiek iš tikrųjų reikės vietos. Yra modelių, kurie neatsilenkia, tokių, kuriuose galima ištiesti tik kojų atramą, ir kėdžių, kuriose kojų atramą galima ištiesti kartu su atlošu.
Masažinis krėslas svetainėje
Masažinis krėslas svetainėje turi gerai atrodyti ir derėti prie interjero stiliaus. Pavyzdžiui, galite pasirinkti kompaktišką masažinį fotelį su kojų atrama, kuris būtų suapvalintų formų, subtilių ir universalių spalvų, lengvai derantis praktiškai bet kuriame gyvenamajame kambaryje.
Tačiau jei turite daugiau erdvės ir jūsų svetainė įrengta moderniu stiliumi, galite pasirinkti ir futuristinio dizaino masažinį fotelį.
Masažinis krėslas miegamajame
Jei masažinį krėslą norite laikyti tik sau ir savo antrąjai pusei, tuomet ideali vieta bus miegamasis. Čia pastatę masažinę kėdę, galėsite visiškai susitelkti į atsipalaidavimą ir užtikrinti tylą, ramybę ir komfortą.
Masažo seansas prieš miegą gali padėti atsipalaiduoti, o tai ilgainiui gali teigiamai paveikti jūsų miego kokybę. Ryte galite naudoti energizuojančią automatinę programą, kuri jus pažadins ir suteiks teigiamą toną ateinančiai dienai. Jei namuose turite sporto salę arba privačią sveikatingumo zoną, naudodamiesi masažo kėde ten puikiai atsigausite po treniruočių.
Masažinis krėslas darbo kambaryje
Jei ketinate namuose įrengti atskirą darbo zoną, masažinis krėslas puikiai papildys jūsų darbo aplinką. Esminis efektyvaus darbo elementas taip pat yra gebėjimas pailsėti ir tinkamai išnaudoti pertraukėles.
Galite pasirinkti masažinį fotelį su specialiomis automatinėmis programomis, skirtomis atsipalaidavimui po darbo ar jo metu. Kai kurios programos yra sukurtos atsižvelgiant į biuro darbuotojus, kenčiančius nuo nugaros, ypač kaklinės stuburo dalies, skausmų.
Vos penkiolikos minučių masažo seansas gali atpalaiduoti raumenis ir padėti atstatyti mintis. O jei „tradicinio“ masažo masažo kėdėje jums nepakanka, galite įsigyti masažinius krėslus, kurie skleidžia binauralinę muziką, pateikia afirmacijas, taip pat balso nurodymus, padedančius atlikti atpalaiduojančius kvėpavimo pratimus. Todėl nepamirškite, kad patogus ir funkcionalus darbo kambarys - tai ne tik tinkamas stalas ir kėdė.
Masažinių fotelių perkėlimas
Kartais paaiškėja, kad pirmininė masažiniam foteliui pasirinkta vieta netinka ir nusprendžiama ją perkelti į kitą patalpą. Masažinės kėdės dydis ir svoris priklauso nuo modelio, tačiau daugeliu atvejų jos nėra lengvos. Tačiau dėl masažiniame krėsle sumontuotų ratukų galite jį lengvai perkelti. Daugumoje modelių ratukai įrengti gale - todėl tiesiog naudodamiesi atlošu pakelkite kėdės priekį, jos svorio centrą atremdami į ratukus, ir tada ją perkelkite.
Taip pat turėtumėte nepamiršti atjungti nuotolinio valdymo pulto laidą arba pašalinti bet kokias kitas kliūtis, kurios gali trukdyti masažinio krėslo perkėlimui. Nejudinkite krėslo, jei yra pavojus subraižyti paviršių. Prieš tai jį tinkamai apsaugokite.
Situacija bus šiek tiek sudėtingesnė, jei norite perkelti masažinį krėslą, pavyzdžiui, į kitame aukšte esantį kambarį. Tuomet būtina, kad jums padėtų bent vienas žmogus. Du žmonės, paėmę už porankių, gali pakelti ir pernešti krėslą, o tada atsargiai nuleisti, kad nebūtų pažeistas nei jis, nei paviršius, ant kurio jis bus statomas.