Prekių katalogas

Automatinės programos ir masažo technikos masažiniuose krėsluose

  • Automatinės programos ir masažo technikos masažiniuose krėsluose

    Kiekvieno masažinio krėslo atloše yra tam tikri mechanizmai, kurie veikia nugarą. Jų pagrindas - masažuojančios rankos, kurios imituoja žmogaus rankų judesius ir atlieka tam tikras masažo technikas. Be oro pagalvių masažo ar kojų masažo, technikos sudaro automatines programas.

    Perkant masažinį krėslą dažnai kyla klausimų, kiek automatinių programų ji siūlo arba kokias masažo technikas joje galima naudoti. Taigi, šiame straipsnyje papasakosime, ką gali pasiūlyti kiekviena automatinė programa, ir pakalbėsime apie masažo technikų vaidmenį.

    Masažinis krėslas ir jo siūlomos masažo technikos

    Masažo technikos dar vadinamos rankinėmis programomis. Tai mechaninės masažo programos, kurios remiasi tik masažuojančių „rankų“, imituojančių masažuotojo rankų judesius, veikimu.

    Technika - tai būdas, kuriuo masažuojančios „rankos“ veikia nugarą, o L formos sistemose - sėdmenis. Dažniausiai taikomi šie būdai: minkymas, stuksenimas arba minkymas kartu su stuksenimu ir šiatsu technikomis.

    Atskiri metodai

    Iš Japonijos kilusios šiatsu technikos pavadinimas iš esmės reiškia „pirštų spaudimą“. Masažo tikslas - spaudimu paveikti žmogaus kūnu einančius energijos kanalus, kurie gali užsikimšti ir sukelti fizinius ir psichinius negalavimus.

    Taigi, tolygus ir ritmingas spaudimas skirtas kanalams atblokuoti ir užkirsti kelią būsimiems energijos tėkmės sutrikimams kūne. Dėl to šis masažas puikiai mažina įtampą, skatina harmoniją ir pusiausvyrą visame kūne.

    Kad palei stuburą esantys raumenys atsipalaiduotų, masažiniame krėsle įrengtos masažuojančios „rankos“ imituoja masažuotojo judesius suspaustu kumščiu. Pagrindinis šios masažo technikos privalumas - nuostabus įtemptų raumenų atpalaidavimas.

    Jis taip pat puikiai tinka kovojant su raumenų skausmu ir įtampa po ilgo laiko, praleisto toje pačioje padėtyje, pavyzdžiui, po stresą keliančio darbo ar ilgos ir varginančios kelionės.

    Kita technika - ritmiškai stuksenti raumenis išilgai stuburo. Tai trumpas judesys, imituojantis atvirus masažuotojo rankos judesius. Atliekamas tokiu būdu jis nesukelia skausmo ir apsaugo nuo mėlynių susidarymo. Tapšnojimas stiprina raumenis, stimuliuoja visą kūną ir gerina kraujotaką.

    Vienas iš svarbiausių masažo būdų yra minkymas. Masažuojančios rankos atlieka sukamuosius tempimo judesius abiejose stuburo pusėse. Jų užduotis - ištempti raumenis, pernešti į juos maistinių medžiagų ir sumažinti susikaupusią įtampą. Kai kuriuose masažinių fotelių modeliuose taip pat yra sinchroninio minkymo su stuksenimu technika, kuri sujungia apskritiminius minkymo judesius su šalia stuburo esančių raumenų stuksenimu.

    Savo ruožtu tokios technikos daugiausia atliekamos glostant, trinant ir minkant. Masažuojančios „rankos“ juda aukštyn ir žemyn išilgai stuburo, o aplinkiniams raumenims taikomas tolygus spaudimas. Jis naudojamas jungiamajam audiniui ir paviršiniams raumenų sluoksniams masažuoti, o kadangi puikiai sušildo raumenis, taip pat naudojamas kaip pasiruošimas gilesniam masažui.

    „Bangų“ masažas - tai masažo technika, panaši į ritininį masažą. Masažuojančios „rankos“ atlieka banguojančius judesius išilgai stuburo. Jis dažniausiai naudojamas prieš stipresnį masažą. Toks masažas puikiai pagerina kraujo apytaką raumenyse ir paruošia juos tolesnėms procedūroms.

    Masažinis krėslas suteikia galimybę pasirinkti vieną masažo techniką, be to, nukreipti masažuojančių „rankų“ poveikį tiksliai į tą vietą, kurią reikia ypatingai masažuoti ir atpalaiduoti.

    Priklausomai nuo modelio, jas galima judinti aukštyn arba žemyn, pasirinkti taškinį masažą, dalinį masažą, t. y. tam tikroje kūno dalyje, arba viso kūno masažą. Be to, pasirinkę rankinę techniką, galite reguliuoti jos greitį pagal savo pageidavimus.

    Masažo greičio ir intensyvumo reguliavimas masažiniuose krėsluose

    Masažo greitis ir intensyvumas yra dvidažniausiai painiojamos masažiniuose foteliuose esančios funkcijos. Masažo greitis reiškia masažuojančių rankų judėjimo tempą, o masažo intensyvumas - masažuoklių spaudimo į jūsų nugarą jėgą.

    Šiuo metu masažo intensyvumą galima reguliuoti tik tuose masažo krėsluose, kurie turi bent jau 3D masažo funkciją. Spaudimo jėgą galima reguliuoti rankiniu būdu arba naudojant automatines programas. Jei norite stipresnio pojūčio, rinkitės intensyvesnes programas, tačiau, jei intensyvumas neturi būti per didelis, turėtumėte apsispręsti dėl programų, kuriose masažuojančių „rankų“ judesiai yra subtilūs ir atpalaiduojantys.

    Pagrindiniuose modeliuose, t. y. tuose, kuriuose nėra galimybės rankiniu būdu reguliuoti masažuojančių „rankų“ atliekamo masažo intensyvumo (nebent tai būtų pačių oro pagalvių intensyvumas), yra kitas būdas reguliuoti masažuoklio slėgį pagal savo poreikius. Ir taip, jį galite padidinti masažuodamiesi atsilošusioje padėtyje - horizontalioje arba nulinės gravitacijos padėtyje.

    Pasinaudojant gravitacijos poveikiu, kūnas labiau prisispaudžia prie masažinio krėslo, todėl padidėja masažo intensyvumas. Kita vertus, jei norite švelnesnio masažo, galite rinktis masažą sėdimoje padėtyje.

    Automatinės masažinių fotelių programos

    Kiekviename masažiniame fotelyje yra specialiai integruotų automatinių programų, kurios padeda lengviau mėgautis masažu. Vos paspaudus mygtuką ir nereikalaujant atlikti papildomus nustatymus, užtikrinamas atpalaiduojantis masažas.

    Automatinės programos - tai iš anksto suprogramuoti masažo ciklai, kurie sujungia visas tam tikrame modelyje esančias funkcijas tinkamu deriniu ir intensyvumu. Jos reguliuoja masažo techniką, oro pagalvių slėgį ir prideda kitas galimas parinktis, pavyzdžiui, ritininį masažą.

    Mėgaudamiesi masažo kėdžių masažu, susidursite su dviejų tipų automatinėmis programomis:
    1. Pirmosios programos yra susijusios su masažuojančių „rankų“ veikimo vieta ir gali būti skirtos visam kūnui - tiek viršutinei, tiek apatinei kūno daliai.
    2. Antrajam tipui priskiriamos automatinės programos, orientuotos į galutinį rezultatą.

    Taigi, masažuodami save masažiniame krėsle galite rinktis atsipalaidavimo, antistresines, sporto ar regeneracijos programas.

    Automatinės masažinių krėslų funkcijos

    Automatinės programos yra masažo kėdžių siūlomų funkcijų visuma. Jos taip pat apima masažo techniką, kurią galima naudoti ir savarankiškai. Todėl jei norite įsigyti masažinį krėslą, galite būti tikri, kad turėsite galimybę naudoti jūsų poreikius geriausiai atitinkančias masažines funkcijas.